Laura má novú predsedníčku

Výnimočným momentom pre Lauru je tento rok zmena predsedníčky. Po viacerých rokoch práce na ústredí, ktoré viedla ako riaditeľka, bola na Valnom zhromaždení zvolená za predsedníčku organizácie Máriu Nagyová. Službu prevzala po Marte Baňasovej, ktorá bola predsedníčkou 9 rokov.

 

„Majka má srdce zapálené pre Lauru a mladých, má veľkú ochotu podporovať činnosť stredísk, dôveruje mladým,  je obetavá a veľmi šikovná v zvládaní úloh. Už teraz jej naozaj vďačíme za veľa a verím, že bude predsedníčkou, ktorá pomôže Laure posunúť sa v ďalších rokoch jej života,“ vyjadrila sa bývalá predsedníčka Marta.

 

Okrem administratívy, ktorú koordinovala v organizácii, Majka je aj koordinátorkou Mediálnej školy. Spolupracovala tiež na príprave celoslovenských podujatí. Je aj animátorkou a mentorkou v miestnom stredisku v Bratislave, kde spolupracuje pri formácii animátorov. Tiež tam vedie projekt IMOS.

 

Laura, združenie mladých je dobrovoľné občianske združenie detí a mládeže. Cieľom činnosti je rozvíjanie osobnosti mladých ľudí – so špeciálnou pozornosťou na dievčatá a mladé ženy – a plnohodnotné využitie voľného času.

 

Zdroj: laura-mladez.sk