Viera do vrecka oslávi 20. rokov

Edícia Viera do vrecka oslávi v roku 2020 malé výročie – desať rokov od svojho vzniku. Formou brožúrok v praktickom formáte prináša každý mesiac témy, neraz aj náročné, spracované jazykom, ktorý je blízky a zrozumiteľný čitateľovi.
 
Témy zasahujú do rôznych oblastí – od osobného duchovného rozvoja, právd viery cez výchovné a vzťahové otázky až po biblické a historické témy. Brožúrky využívajú jednotlivci, farnosti, rodiny, spoločenstvá, kňazi i rehoľníci. Edícia často slúži aj ako pomôcka pri vzdelávaní veriacich, pri tvorbe kázní či prípravách na sviatosti. Brožúrky je možné predplatiť si na celý rok, ale dajú sa kupovať aj jednotlivo. Obľúbené je tiež venovanie ročného predplatného ako originálny darček. Edíciu Viera do vrecka spolu s praktickým zakladačom si môžete na rok 2020 predplatiť za cenu 17,50 € vrátane poštovného. Každý mesiac vám príde domov praktická príručka a kvalitne spracovaná téma „do vrecka“. Viac informácií nájdete  na stránke www.donbosco.sk. Ak si edíciu predplatíte do 10. decembra 2019, môžete získať aj nezabudnuteľný pútnický zájazd do Svätej zeme.
 
Viera do vrecka prináša aj reláciu, ktorá sa každý mesiac venuje nejakej zaujímavej téme. Vo videu rozprávajú ľudia svoje skúsenosti, či názory na danú oblasť. Aktuálne sa relácia zaoberá témou Keď umiera niekto blízky.
 

 
Zdroj: saleziani.sk