GPS volá: Buď odvážna vykročiť!

Sestry saleziánky chcú aj v tomto roku s odvahou vykročiť. Kam? Spolu s tebou na dobrodružnú cestu rozlišovania tvojho povolania. Máš odvahu vykročiť tiež?
What is GPS? (Giovani Per Strada = mladí na ceste) je ponuka pre mladé dievčatá vo veku 17 až 26 rokov, ktorým nie je otázka povolania ukradnutá – práve naopak!
„Na to, aby sme nasledovali Ježiša, je potrebné mať dávku odvahy, je potrebné rozhodnúť sa zameniť diván za pár topánok, ktoré ti pomôžu kráčať po cestách, o ktorých si nikdy ani nesníval a ani len nepomyslel, po cestách, ktoré môžu otvoriť nové obzory, schopné nakaziť radosťou, tou radosťou, ktorá sa rodí z lásky Boha“ s nadšením povedal mladým pápež František počas Svetových dní mládeže.
Cieľom kurzov je spoločne vytvoriť priestor pre účinnejšie načúvanie svojmu srdcu, a tak napomôcť ceste rozlišovania a sprevádzania akéhokoľvek povolania. Chceme posilniť všetky rozmery, ktoré hýbu mladou ženou a venovať sa rôznym témam.
Ponúkame víkendové kurzy prežité v rodinnej atmosfére a prostredí, kde sa môžu cítiť slobodne a otvorene. V jednotlivých kurzoch nie je núdza o zaujímavých hostí a už takmer tradične netradičné prekvapenia nabité adrenalínom života.
Na ďalší z kurzov sa záujemkyne môžu prihlásiť do 15. októbra 2018. Kurzu sa zúčastní prvých 15 nahlásených dievčat, preto je potrebné odoslať vyplnenú prihlášku čím skôr.
Miesto a dátum: 26. -28. 10. 2018 Svit
Cena kurzu: 20,- Eur (platí sa vopred prevodom na účet).
Kurz GPS je stále otvorený a flexibilný. Kto chce, môže v stretnutiach pokračovať, kto nie, môže prísť jednorázovo.
S členkami tímu je možné komunikovať kedykoľvek prostredníctvom e-mailu gps.fma@gmail.com. Info nájdete tiež na FB.
Prihlasovací formulár je potrebné vyplniť do 15.10.2018.
Podrobnejšie údaje o zaplatení účastníckeho poplatku ti pošleme, keď nám príde tvoj prihlasovací formulár.
GPS tím
[contact-form-7 id=“4580″ title=“GPSka“]