Máj. Tak jedine na čele s Pannou Máriou

Na Troch Hôrkach je zvykom a neodmysliteľnou súčasťou prežívať mesiac máj okrem saleziánskych svätých aj s Pannou Máriou. Slávnosť Panny Márie Pomocnice podčiarkuje ešte aj to, že naša kaplnka je zasvätená práve Pomocnici.

 

Okrem animovaného deviatnika sme v plnom prúde pracovali na akcii Summer Day Family, ktorá je práve oslavou tohto sviatku a zároveň aj rodín v našom stredisku. Je to tiež príležitosť prekročiť hranice nášho strediska a pozrieť sa, čo to tu vlastne máme – ako na Deň otvorených dverí.

 

Slávnostná svätá omša, plno hier, aktivít, dobrého jedla a spoločenstvo. Toto všetko patrí k tomuto dňu. Zároveň sme v tomto dni ďakovali aj za 15 rokov od založenia strediska na Troch Hôrkach. Môžete si všimnúť, že na toto výročie sme sa rozhodli pozmeniť logo Troch Hôrkach.

 

Ak si myslíte, že oslavy skončili, tak sa mýlite. Pokračujeme aj v tomto júnovom mesiaci. Tentoraz špeci pre mladých a mladých pracujúcich. Pozývame ťa na druhý ročník Summer Day Juth. Ak sa chceš dozvedieť viac a prísť k nám, tak neváhaj a klikni na tento odkaz. https://podujatia.3horky.sk/summer-day-youth-2024.

 

ab