SAVIO otvára 19. ročník zbierky Tehlička, bude venovaná Južnému Sudánu

Pozývame Vás zapojiť sa do jej už 19. ročníka, ktorá bude venovaná Južnému Sudánu. Motto tohtoročnej zbierky je „Dostaňme školu pod strechu“. Tohtoročná zbierka Tehlička prináša možnosť aktívne pomáhať a zlepšiť podmienky na vzdelávanie viac ako tisícke detí a mladých v Edukačnom centre sv. Bakhity na misii v Tonj, ktoré spravujú sestry saleziánky.

 

Za posledných 18 rokov sa nám aj vďaka mnohým z Vás podarilo počas zbierky Tehlička vyzbierať prostriedky na pomoc misiám a pomôcť veľkému množstvu detí a mladých v rôznych častiach sveta.

 

Zaregistrujte sa

Zapojiť svoje strediská, spoločenstvá ako aj ďalších priateľov misii môžete jednoducho cez registráciu na www.tehlicka.sk

REGISTRÁCIA

Po registrácií Vám budú zaslané sprievodné materiály. Všetky Bližšie informácie nájdete v Sprievodnom liste, ktorý Vám posielame v prílohe.

 

Bannery a ďalšie potrebné podklady

Bannery nájdete TU: Médiá – Tehlička (tehlicka.sk).

Novú brožúru TEHLIČKA 2024 nájdete v PDF verzii už na našej stránke: Brožúra – Tehlička (tehlicka.sk). Tlačená verzia brožúry je súčasťou materiálov po zaregistrovaní sa.

 

Sledujte našu webovú stránku www.tehlicka.sk, kde sa Vám budeme každý týždeň počas pôstu prihovárať a kde nájdete aj duchovné materiály, aby ste sa spolu s deťmi v Afrike pripravili na slávenie Veľkej noci. Pridajte sa k nám a spolu vytvorme lepšie podmienky na vzdelávanie deťom na misii v Tonj v subsaharskej Afrike. Ďakujeme za Vašu podporu, zdieľanie a Vaše modlitby.

 

Tím Tehlička 2024