Saleziánska rodina spustila Oratko online

Projekt Oratko online pripravila saleziánska rodina ako reakciu na aktuálnu situáciu. Množstvo mladých, ktorí sú v domácej karanténe má možnosť sledovať na sociálnych sieťach rôzne online príhovory, video výzvy, či online vysielania.

 

“Nastala zvláštna situácia, v akej sme ešte neboli. Museli sme uzavrieť všetky strediská. Prichádzame však s niečim novým #oratkoonline,” reagovali členovia pastoračného tímu saleziánskej rodiny. Stretli sa virtuálne, aby spojili iniciatívy zo saleziánskych stredísk a ponúkli jedinečný koncept.

ORATKO ONLINE

#somdoma? Nás sa nezbavíš! Spúšťame pre teba #oratkoonline <3Čo to je?Pozri videjko 🙂

Zveřejnil(a) Oratko online dne Sobota 14. března 2020

 

Projekt  ponúka viaceré aktivity a videá pre mladých a rodiny, ktorých obsahom sú nielen zábavné činnosti, ale aj duchovný program. Každý deň prichádza Oratko online s ponukovým plagátom. Na ňom sa nachádzajú napríklad ranné zamyslenie, rozcvička, Anjel Pána, Svätá omša, slovko na dobrú noc. Zaujímavosťou je online čajovňa s debatou na rôzne témy.

Čajovňa live 15.3.2020

UMENIE V KARANTÉNE? Živé stretnutie v Čajovni @oratkoonline od 15:30 #oratkoonline

Zveřejnil(a) Oratko online dne Neděle 15. března 2020

 

Oratko online môžete sledovať na  facebook stránke  Akcia animátor, https://www.oratko.online/, IG akciaanimator, Domka – Združenie saleziánskej mládeže, Laura, združenie mladých, saleziani.sk, saleziánky.sk.

 

Dagmara Čepelová

Zdroj: oratkoonline

Inštitút dcér Márie Pomocnice
Kremnická 17, 851 01 Bratislava
Slovensko, Európa
00421 263 814 955
slkfma@nextra.sk
IČO: 00677728
Číslo účtu: SK 80 7500 0000 0040 0786 8759
Inštitút Dcér Márie Pomocnice spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na www.gdpr.kbs.sk