Členské organizácie RMS žiadajú hlas

Členské organizácie Rady mládeže Slovenska sa spojili v kampani Dajte nám hlas.  Ako uviedli v svojom popise, ich úlohou je sprevádzať mladých na ich ceste k dospelosti a vytvárať im podmienky pre všestranný rozvoj.

 

Podpisom výzvy na https://hlas.mladez.sk/ pomôžete mládežníckym organizáciám dostať sa bližšie k politikom a verejnými predstaviteľom, ktorí rozhodujú ako vyzerá práca s deťmi a mladými ľuďmi.

DAJTE NÁM HLAS! 🔊

DAJTE NÁM HLAS! 🔊V mládežníckych organizáciách robíme z našich detí dobrých ľudí, no aj tak nás nie je počuť. Podpisom našej výzvy na https://hlas.mladez.sk/ nám pomôžete dostať sa bližšie k politikom a verejnými predstaviteľom, ktorí rozhodujú ako vyzerá práca s deťmi a mladými ľuďmi.

Uverejnil používateľ Rada mládeže Slovenska Utorok 5. novembra 2019

 

Ako sa do kampane zapojiť?

Dať “like” videu, ktorým sa  spustila kampaň a video zdielať na vašom facebookovom profile, alebo na facebookovej stránke, ktorú spravujete. Video nájdete tu:
Podpísať výzvu na stránke hlas.mladez.sk. Medzi podpísanými osobami sa objaví len vaše meno (bez uvedenia vášho e-mailu).
Vložiť si do profilovej fotky na vašom facebooku (alebo na facebookovej stránke, ktorú spravujete) rámček kampane. Link na rámček nájdete tu:
Preposlať e-mailom výzvu ďalším osobám.
-dc-
Foto a zdroj: RMS
Inštitút dcér Márie Pomocnice
Kremnická 17, 851 01 Bratislava
Slovensko, Európa
00421 263 814 955
slkfma@nextra.sk
IČO: 00677728
Číslo účtu: SK 80 7500 0000 0040 0786 8759
Inštitút Dcér Márie Pomocnice spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na www.gdpr.kbs.sk