Novéna k Pomocnici s hlavným predstaveným v šiestich jazykoch

Tradičná modlitba deväť dní pred sviatkom Panny Márie Pomocnice  bola spustená už včera kvôli časovému rozdielu. Všetci spoločne ako saleziánska rodina, ale i tí, ktorí si chcú od Pomocnice vyprosiť milosti sa môžeme zjednotiť s hlavným predstaveným don Ángelom Fernándezom Artimem a meditovať o  “Blahoslavenstvách saleziánskej rodiny.”

 

Novéna je  pripravená ako videá, ktoré začínajú od dnes 15. mája a pokračujú každý deň  v šiestich jazykoch (taliančina, angličtina, španielčina, francúzština, portugalčina a poľština).  Súčasťou modlitby je  názov blahoslavenstva, motto odkazujúce na Magnifikát, príklad postavy svätosti saleziánskej rodiny, komentár hlavného predstaveného a záverečná modlitba.

 

Slávnosť Márie Pomocnice sa v jednotlivých saleziánskych komunitách a strediskách na Slovensku uskutoční okolo jej sviatku 24. mája. Deviatnik zverejníme každý deň v inom jazyku na našej facebookovej stránke.

 

Dagmara Čepelová

Zdroj: http://www.infoans.org

Foto: www.skmisia.ch

Inštitút dcér Márie Pomocnice
Kremnická 17, 851 01 Bratislava
Slovensko, Európa
00421 263 814 955
slkfma@nextra.sk
IČO: 00677728
Číslo účtu: SK 80 7500 0000 0040 0786 8759
Inštitút Dcér Márie Pomocnice spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na www.gdpr.kbs.sk